Volimea doradztwo przy projekcie – wsparcie przy realizacji

Każdy projekt wymaga indywidualnego planowania - bez względu na to, czy chodzi o prywatne budynki mieszkalne, komercyjne, publiczne czy remonty. Nasz zespół projektowy chętnie pomoże Wam w przygotowaniu koncepcji oraz w kwestiach technicznych.

Każdy projekt wymaga indywidualnego planowania – bez względu na to, czy chodzi o prywatne budynki mieszkalne, komercyjne, publiczne czy remonty. Nasz zespół projektowy chętnie pomoże Wam w przygotowaniu koncepcji oraz w kwestiach technicznych.

Nasz zespół projektowy będzie Was wspierał w organizacji czasu pracy podczas aplikacji, taby uzyskać optymalny wynik? Zamiast analizować arkusze danych i pytać wykonawców, nasz zespół projektowy pomoże Wam w tym. Prowadzimy szkolenia dla wykonawców w aplikacji naszych materiałów oraz w kreatywnych technikach. Chętnie polecimy wykwalifikowanych wykonawców w okolicy, którzy zrealizują Wasz projekt w sposób kompetentny i zgodny z Waszymi życzeniami. Jeśli macie już swoje firmy wykonawcze to chętnie je przeszkolimy.

Poznajcie zalety systemu

• bardzo stabilna, mineralna powłoka ścienna i podłogowa
• zróżnicowany design
• możliwe bezpośrednie nakładanie na płytki (przy małej grubości aplikacji ok. 3 mm)
• wysoka wytrzymałość na obciążenia
• każda powierzchnia jest unikatem

Futado na ścianę i podłogę

Szczególnie powierzchnie komercyjne i publiczne mają specjalne wymagania w zakresie pokrycia ścian i podłóg. Dzięki systemowi Futado można zaprojektować bezfugowe powierzchnie, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Mineralna powłoka Futado nadaje się również do wykonania bezfugowej podłogi i ściany prysznica. To trend w projektowaniu łazienek – mają nie tylko estetykę, ale także zalety, ponieważ są łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto, Futado można nakładać bezpośrednio na istniejące płytki.

Proszę wysłać do nas Wasze pytania!